Slide

Skupujemy mieszkania i nieruchomości

Oferujemy uczciwą cenę i szybką decyzję sprzedażową nawet w 24h.

Odkupimy Twoje mieszkanie i nie tylko

Nasz firma zajmuje skupem nieruchomości w różnym stanie prawnym i technicznym, na terenie wielu miast w Polsce. Niezależnie czy posiadasz dom, nieruchomość komercyjną, czy udziały możemy odkupić je od Ciebie.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Skup mieszkań

Odkupimy mieszkania:
– do generalnego remontu
– po spadkach
– z lokatorami
– zadłużone
– z problemami prawnymi
– po pożarach i zalaniach

Oddłużanie nieruchomości

Pomagamy oddłużyć:
– Zaległości w spółdzielni
– Zaległości w Urzędzie Skarbowym
– Spłatę pożyczek, chwilówek itp.
– Spłatę kredytów hipotecznych
– Spłacamy komornika, mieszkania przez licytacją

Sprzedaż udziałów

Odkupimy udziały lub całe budynki:
– Udziały w całych nieruchomościach
– Udziały w mieszkaniach
– Całe kamienice
– Budynki komercyjne

Sprzedaż działek, domów i gruntów

Odkupimy:
– Gotowe domy lub w trakcie budowy
– Działki budowlane
– Działki inwestycyjne, rekreacyjne itp.
– Spłatę kredytów hipotecznych
– Grunty rolne każdej klasy

Opinie sprzedających

Szybka sprzedaż nieruchomości — jak to działa?

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? Zobacz 3 proste kroki, by sfinalizować transakcję za gotówkę.

Wypełnij formularz online

Prześlij nam krótki opis swojej nieruchomości i podaj dane: lokalizacja, przybliżony metraż, ilość pokoi, rok budowy i stan techniczny. Możesz również skontaktować się z naszym ekspertem telefonicznie i omówić najważniejsze kwestie.

Zaczekaj na wycenę

Nasi specjaliści przeanalizują podane przez Ciebie informacje, na podstawie kryteriów. W ciągu 24 godzin oddzwonimy i podamy uczciwą wycenę. Jeśli nasza oferta skupu mieszkania spełni Twoje oczekiwania, rozpoczniemy proces załatwiania formalności.

Sprzedaż nieruchomości

Zanim podpiszemy umowę sprzedaży nieruchomości, potrzebne będą odpowiednie dokumenty. Możesz zrobić to osobiście na podstawie przygotowanej przez nas listy niezbędnych formalności. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić czas, wystarczy wystawić nam pełnomocnictwo, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Na koniec ustalimy dogodny dla Ciebie termin na podpisanie dokumentów u notariusza i sfinalizowanie transakcji sprzedaży nieruchomości za gotówkę. Jeśli posiadasz wszystkie niezbędne dokumenty, pieniądze na Twoim koncie mogą być już w kilka dni od pierwszego kontaktu.

Bezpieczeństwo podczas sprzedaży

Mamy świadomość, że sprzedaż mieszkania dla wielu osób jest trudnym i czasochłonnym procesem. Załatwianie formalności, wybór notariusza, wszystkie te działania wymagają uwagi i czasu. Dlatego nasi specjaliści zadbają o bezpieczeństwo i komfort współpracy.

Brak kosztów

Gwarantujemy pokrycie wszystkich kosztów związanych z transakcją sprzedaży nieruchomości, między innymi: opłaty notarialne, opłaty skarbowe, spółdzielcze, czy koszty pełnomocnictw. 

Partnerskie warunki

Nie działamy jako pośrednik, nie wymagamy podpisania żadnych dodatkowych umów pośrednictwa. Odkupimy Twoją nieruchomość na w 100% jasnych warunkach pod opieką doświadczonych prawników.

Notariusz

Zależy nam, by nasi klienci czuli się komfortowo podczas współpracy. Właśnie dlatego to Ty ustalasz warunki transakcji, takie jak: czas spotkań i podpisania umowy, proces załatwiania formalności, czy formę zapłaty. Naszym celem jest szybkie i uczciwe przeprowadzenie skupu nieruchomości.
Wszystkie transakcje sprzedaży i skupu nieruchomości przeprowadzamy u doświadczonego notariusza, dzięki czemu obie strony umowy są zabezpieczone.
Slide

Zaproponuj nam swoją nieruchomość

Bez kosztów i bez zobowiązań