Slide

Skup działek w całym kraju

szybka gotówka do ręki

Chcesz szybko sprzedać działkę?
Posiadasz ziemie w mało atrakcyjnej lokalizacji?
A może posiadasz grunty pod inwestycje, które musisz odsprzedać?

Skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy ekspresowy skup działek w różnych miastach. Nasi specjaliści zajmą się załatwieniem wszelkich formalności, dzięki czemu cała transakcja odbędzie się szybko i bez komplikacji. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Skup działek – profesjonalna obsługa

Kupno działki, to często inwestycja na długie lata, dokonywana zazwyczaj z myślą o budowie domu. Jednak od kupna gruntu do momentu budowy często mijają lata, w których wiele może się zmienić. Nagła choroba, problemy finansowe czy wyjazd za granicę mogą stanowić przyczynę zmiany planów i przynieść potrzebę szybkiego pozbycia się gruntu. Jak to zrobić? Najlepiej skontaktować się z naszą firmą prowadzącą skup działek na terenie całej Polski.

Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie, ponieważ działamy na tym rynku już od kilku lat. Umożliwia nam to dokonanie szybkich i dokładnych analiz podanych informacji, niezbędnych do przeprowadzenia rzetelnej wyceny skupu działki.

To nie wszystko. Nasi eksperci przeprowadzą wszelkie potrzebne formalności, nawet jeśli działka nie posiada wpisu do księgi wieczystej. Wykupimy również udziały w gruntach, jeśli jesteś ich współwłaścicielem (więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie skup udziałów w nieruchomości). 

Spłacimy również wszelkie zaległości finansowe obciążające działki i grunty oraz pokryjemy wszystkie koszty transakcji wiążące się ze skupem działki.

Skup działek – umożliwiamy szybką sprzedaż gruntu

Sprzedaż działki to niełatwe zadanie. Chyba że posiadasz grunt w jednym z dużych miast, w doskonałej lokalizacji, z doprowadzonymi mediami, idealny pod zabudowę. W takiej sytuacji z pewnością znajdziesz kupca na wolnym rynku, choć i tak będziesz musiał nieco poczekać. 

Co jednak zrobić, jeśli posiadasz ziemię w mniejszej miejscowości, lub mało atrakcyjnej lokalizacji bez doprowadzonych mediów takich jak prąd, woda czy gaz? Jak sprzedać rozległe grunty lub udziały pod zabudowę wielorodzinną, szczególnie jeśli chcesz szybko znaleźć inwestora i odzyskać zamrożoną gotówkę?

Skontaktuj się z naszą firmą, która od lat prowadzi skup działek na terenie całego kraju. Działamy nie tylko w dużych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław czy Kraków, ale także w mniejszych miejscowościach. Skupujemy działki w takich miastach jak Sosnowiec, Czeladź czy Tychy. Nie musisz się więc martwić, że nie sprzedasz swojego gruntu z powodu nieatrakcyjnej lokalizacji.

Skup działek pod zabudowę i nie tylko

Nasza firma działa na rynku już od wielu lat. Zajmujemy się więc nie tylko skupem działek pod zabudowę jednorodzinną, lecz również odkupujemy duże działki pod wielorodzinne budynki mieszkalne. Nie musisz się również przejmować brakiem podłączenia do mediów oraz skomplikowaną sytuacją formalną, prawną lub finansową posiadanych gruntów. Odkupimy działki pod zabudowę jedno- oraz wielorodzinną, grunty pod zabudowę, działki z domami w trakcie budowy lub nieruchomościami do wyburzenia, także zimie pod inwestycje i grunty rolne każdej klasy. 

Nasi eksperci zajmują się rzetelną wyceną i szybkim przeprowadzeniem transakcji. Prześlij nam najważniejsze informacje niezbędne do opracowania wyceny skupu działki, a my zajmiemy się całą resztą.

Slide

Zaproponuj nam swoją nieruchomość

Bez kosztów i bez zobowiązań