Skup mieszkań

znajdziesz nas w całym kraju

 • Musisz szybko sprzedać mieszkanie?
 • Masz trudną nieruchomość na sprzedaż?
 • A może musisz spieniężyć zadłużone lokum?

Niezależnie co jest przyczyną o decyzji sprzedaży mieszkania, wystarczy się z nami skontaktować. Prowadzimy skup mieszkań na terenie większości mniejszych i większych miast Polski: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Będzinie, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej i wielu innych. Oferujemy szybki skup mieszkań za gotówkę, rzetelną wycenę nieruchomości i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Slider

Skup mieszkań – szybko i rzetelnie 

Sprzedaż nieruchomości na wolnym rynku wydaje się łatwym zadaniem. Ustalasz cenę mieszkania, umieszczasz ogłoszenie w Internecie i czekasz na potencjalnego nabywcę. Tak naprawdę jednak nie jest to takie proste, szczególnie jeśli zależy Ci na czasie.

Po pierwsze trzeba odpowiednio wycenić nieruchomość. Następnie mieć czas na jej prezentowanie zainteresowanym. Po trzecie mieć wiedzę niezbędną do przeprowadzenia formalności, by nie zostać oszukanym przez nieuczciwego kupca. Jeśli więc zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości, skorzystaj z oferty naszej firmy – skup mieszkań w Polsce.

Rzetelna wycena i skup mieszkań za gotówkę

Dokonamy profesjonalnej wyceny nieruchomości online, wystarczy wysłać nam niezbędne do tego celu informacje. Potrzebujemy jedynie 24 godzin, by opracować dokładną ofertę skupu mieszkania za gotówkę. Co więcej, wystarczy nam kilka dni na przeprowadzenie niezbędnych formalności i podpisanie umowy. 

Skup zadłużonych mieszkań – rozwiążemy Twoje problemy finansowe

Sprzedaż mieszkania z obciążoną hipoteką na wolnym rynku jest dużym problemem. Niewiele nabywców chce inwestować w nieruchomość z długami, które trzeba później spłacić. Nie zawsze są jednak pieniądze, by móc te zadłużenia uregulować przed sprzedażą, szczególnie jeśli nie masz zbyt wiele czasu.

Właśnie w takiej sytuacji oferta naszej firmy prowadzącej skup zadłużonych mieszkań będzie niezwykle pomocna.

Przeprowadzimy dokładną analizę sytuacji finansowej nieruchomości oraz dokonamy szczegółowej wyceny skupu mieszkania. Nie tylko odkupimy od Ciebie nieruchomość, lecz także pokryjemy zaległości w spółdzielni mieszkaniowej, opłacimy zaległe rachunki za energię oraz pozostałe media, spłacimy zobowiązania w Urzędzie Skarbowym oraz firmie pożyczkowej.

Skup mieszkań w skomplikowanej sytuacji prawnej

Sprzedaż mieszkania z zadłużeniem jest trudna, jednak sprzedaż nieruchomości z niejasną sytuacją prawną, lokatorami lub dożywociem, jest jeszcze bardziej skomplikowana.

Nie ma w tym nic dziwnego. Nabywcy na wolnym rynku szukają lokali, które będą spełniać ich oczekiwania i nie przysporzą im dodatkowych problemów. W takim momencie najlepszym rozwiązaniem, jakie Ci pozostaje to skorzystanie z oferty naszej firmy prowadzącej skup trudnych nieruchomości

Warto również tu podkreślić, że wbrew pozorom sprzedaż mieszkania z lokatorem nie jest bezprawna i może być najlepszą opcją dla właściciela nieruchomości. 

Nasi eksperci odkupią mieszkanie po uczciwej cenie oraz przeprowadzą przez wszystkie zawiłości formalne, oraz prawne, dzięki czemu transakcja może zostać zrealizowana nawet w kilka dni.

Skup mieszkań – co z nami zyskujesz​

Nasz firma działa na rynku od kilku lat. Stale śledzimy zmiany zachodzące w cenach nieruchomości zależnie od sytuacji gospodarczej panującej w kraju, a nawet na świecie. Dzięki temu posiadamy wiedzę i doświadczenie, które są niezbędne do przeprowadzenia szybkiej i fachowej transakcji skupu mieszkania. A Ty możesz się czuć bezpiecznie. 

Co jeszcze oferuje nasza firma?

 1. Szybki skup mieszkań w różnych miastach Polski. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie lub skontaktować z naszymi doradcami, a dokładne informacje i kosztorys otrzymasz w 24 godziny.
 2. Możliwość sprzedaży mieszania za gotówkę.
 3. Skrupulatną i uczciwą wycenę skupu mieszkania, opartą na otrzymanych informacjach.
 4. Pomoc doświadczonych doradców w załatwieniu niezbędnych formalności prawnych.
 5. Jasne zasady współpracy od początku do zakończenia współpracy.
 6. Brak dodatkowych opłatach. To my pokrywamy wszystkie koszta związane z przeprowadzeniem transakcji skupu nieruchomości.
 7. Fachową pomoc doradców oraz prawników.

Szybki skup mieszkań w naszej firmie – zobacz jak to zrobić

Z naszą firmą szybka sprzedaż mieszkania to naprawdę żaden problem. Jak wygląda skup nieruchomości?

 1. Na początek wypełnij formularz znajdujący się na naszej stronie i podaj potrzebne nam informacje, takie jak: powierzchnia nieruchomości, ilość pokoi, lokalizacja, czas powstania budynku, stan techniczny. 

Możesz również skontaktować się z naszym doradcą, jeśli chcesz szczegółowo omówić zagadnienie.

 1. Następnie nasi eksperci w 24 godziny, dokonają dokładnej analizy przesłanych danych i opracują ofertę skupu mieszkania. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, możemy działać dalej.
 2. Kolejny krok to załatwienie formalności. Możemy opracować listę niezbędnych do przeprowadzenia transakcji dokumentów lub na podstawie pełnomocnictwa załatwić, je za Ciebie.
 3. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy skupu mieszkania u naszego notariusza w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertę? Wypełnij formularz i sprawdź, jaką wartość ma Twoje mieszkanie. Zobacz też podstrony dotyczące poniższych miast:

Zaproponuj nam swoją nieruchomość

Bez kosztów i bez zobowiązań

576-741-674

Slider