Skup zadłużonych mieszkań

odkupimy także mieszkanie zadłużone

  • Chcesz sprzedać zadłużone mieszkanie, ale nie masz czasu się tym zająć>
  • Potrzebujesz szybkiej gotówki na nowe inwestycje?
  • Obiekt jest poważnie zadłużony

Nie ma problemu, wystarczy skontaktować się z naszą firmą prowadzącą skup zadłużonych mieszkań na terenie całego kraju. Nasi specjaliści oferują pomoc przy skupie zadłużonych mieszkań w różnych miastach Polski. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, nie tylko w największych metropoliach jak Warszawa, Wrocław czy Kraków, lecz również mniejszych, gdzie sprzedaż mieszkania, w szczególności z długami, jest zawsze znacznie trudniejsza.

Slider

Skup zadłużonych mieszkań – pomoc w trudnej sytuacji finansowej

Jesteśmy świadomi, że sprzedaż zadłużonego mieszkania nie jest prosta. Trudno bowiem znaleźć indywidualnego nabywcę na nieruchomość, która ma obciążoną hipotekę. Wiąże się to z faktem, że zobowiązania te przechodzą wraz z nieruchomością na nowego właściciela, który będzie musiał je uregulować. Jest to zbyt obciążające, więc większość nabywców unika takich sytuacji. Szczególnie, że oferta na rynku wtórnym jest bogata, łatwo więc znaleźć odpowiednią nieruchomość, z którą nie wiążą się dodatkowe obowiązki. Właśnie dlatego sprzedaż zadłużonego mieszkania zajmuje znacznie więcej czasu.

Co więc możesz zrobić, kiedy potrzebujesz szybkiej gotówki, a nieruchomość staje się poważnym obciążeniem? Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, która prowadzi skup zadłużonych mieszkań.

Szybki skup zadłużonych mieszkań – profesjonalna obsługa i rzetelna wycena

Działamy na rynku nieruchomości na terenie całego kraju. Znajdziesz nas w takich dużych miastach jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk czy Szczecin oraz mniejszych i całkiem niedużych miejscowościach, między innymi w Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Jaworznie itd.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu dokonamy szybkiej i rzetelnej wyceny skupu zadłużonego mieszkania, na podstawie danych dotyczących lokalizacji, powierzchni i stanu technicznego nieruchomości.

Oferujemy skup zadłużonych mieszkań za gotówkę i pomoc w załatwieniu formalności prawnych

Współpraca z nami jest wyjątkowo prosta i szybka. Na początek wystarczy uzupełnić formularz znajdujący się na naszej stronie i podać informacje dotyczące zadłużonej nieruchomości. Jeśli wolisz bezpośredni kontakt, możesz do nas zadzwonić. Nasi eksperci dokonają szybkiej wyceny transakcji skupu zadłużonego mieszkania oraz przeprowadzą przez wszelkie procedury formalne i prawne.

To jednak nie wszystko. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo finansowe, pokrywając zobowiązania w spółdzielni, banku czy firmie pożyczkowej. Dodatkowo pokryjemy koszta związane z przeprowadzeniem transakcji skupu zadłużonego mieszkania.

Jesteś zainteresowany naszą ofertę? Wypełnij formularz i sprawdź, jaką wartość ma Twoje mieszkanie. Zobacz też podstrony dotyczące poniższych miast:

Zaproponuj nam swoją nieruchomość

Bez kosztów i bez zobowiązań

576-741-674

Slider