działamy na terenie Katowic

 • Chcesz szybko sprzedać nieruchomość w Katowicach
 • Masz na zbyciu działkę lub grunty inwestycyjne?
 • Masz problematyczną nieruchomości i chcesz się jej pozbyć?

Oferujemy profesjonalną obsługę, rzetelną wycenę i szybką sprzedaż mieszkania oraz innych nieruchomości.

Slider

Skup nieruchomości Katowice

Zobacz też skup mieszkań Katowice

Katowice są największym rynkiem nieruchomości na terenie Górnego Śląska. Wynika to między innymi z faktu, że miasto wciąż się rozwija, powstają nowe zielone przestrzenie, a władze inwestują i rozbudowują infrastrukturę. Te wszystkie czynniki wpływają na wzrost cen nieruchomości na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Jeśli jednak planujesz sprzedaż nieruchomości, musisz nieco uzbroić się w cierpliwość. Średni czas aktywności oferty na rynku wynosi ponad 2 miesiące. Jeśli jednak chcesz szybko sprzedać nieruchomość skorzystaj z oferty naszej firmy prowadzącej skup nieruchomości Katowice

Dokonamy szybkiej i rzetelnej wyceny nieruchomości i pomożemy w załatwieniu niezbędnych formalności, potrzebnych do transakcji skupu nieruchomości w Katowicach.

Odkupimy nieruchomość w Katowicach

Nasza firma zajmuje się skupem nieruchomości już od wielu lat. Posiadamy szeroką wiedzę o rynku nieruchomości w Katowicach. Prowadzimy skup nieruchomości Katowice, takich jak domy jedno oraz wielorodzinne, stare mieszkania w kamienicach, oraz całe kamienice. Chętnie również odkupimy działki, czy udziały w nieruchomościach. Oferujemy uczciwe ceny i atrakcyjne warunki współpracy przy sprzedaży nieruchomości, w tym skup nieruchomości w Katowicach za gotówkę. Pomagamy również w rozwiązywaniu kwestii prawnych, czy formalnych.

Skupujemy nieruchomości z problemami w Katowicach

Jesteśmy firmą działającą na rynku od kilku lat. Mamy więc świadomość, że sprzedaż nieruchomości w Katowicach to proces długotrwały i wymagający załatwienia wielu formalności. Zdajemy sobie również sprawę, że bywają sytuacje, które zmuszają do szybkiej sprzedaży nieruchomości za gotówkę lub wiążą się z czasochłonnymi i skomplikowanymi procedurami. 

Nasz zespół ekspertów specjalizuje się nie tylko w załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności, dzięki czemu zyskujesz czas i spokojną głowę, lecz także pomoże w rozwiązaniu różnych problemowych i kwestii dotyczących nieruchomości. Nie musisz się więc już martwić, jak sprzedać zadłużoną nieruchomość.

Nasi specjaliści zajmują się takimi tematami jak: 

 • Skup trudnych nieruchomości niezależnie, czy są to kwestie prawne, czy finansowe. Jednocześnie pomożemy Ci w spłaceniu zaległości w spółdzielni, urzędzie, czy firmie finansowej.
 • Skup kamienic niezależnie od sytuacji lokatorskiej.
 • Skup udziałów w nieruchomościach, dzięki czemu możesz uniknąć długotrwałych i zawiłych procesów prawnych.
 • Skup działek, różnego typu, mogą być to działki inwestycyjne, budowlane, a nawet z rozpoczętą budową.

Skup nieruchomości Katowice – dlaczego nasza oferta

Wiedza i doświadczenie to dwa największe atuty naszej firmy, ale oczywiście niejedyne. Prowadzimy skup nieruchomości w Katowicach oraz wielu innych miastach Polski, między innymi Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, czy Łodzi. Dbamy o to, byś czuł się bezpiecznie i komfortowo na każdym etapie współpracy. Sprawdź, zalety naszej oferty.

 1. Oszczędność czasu – potrzebujemy jedynie 24 godzin, by przygotować pełną ofertę skupu nieruchomości w Katowicach, na podstawie danych z formularza kontaktowego lub rozmowy telefonicznej.
 2. Jeśli masz odpowiednie dokumenty, wystarczy kilka dni, by sprzedać nieruchomość za gotówkę.
 3. Brak dodatkowych kosztów, wszystkie opłaty za skup nieruchomości w Katowicach, pokryje nasza firma.
 4. Sprzedaż nieruchomości będzie szybka i bezproblemowa, ponieważ wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Wystarczy wystawić pełnomocnictwo.
 5. Skorzystaj z fachowej obsługi naszych doradców i notariuszy, którzy przeprowadzą Cię przez proces skupu nieruchomości Katowice i czuj się bezpiecznie.
 6. Oferujemy uczciwą wycenę, partnerską współpracę i zaufanie.

Skontaktuj się z naszą firmą prowadzącą skup nieruchomości Katowice i przekonaj się, że sprzedaż nieruchomości może być szybka i bezstresowa.

Skup nieruchomości Katowice – tylko 4 kroki do sprzedaży

Zobacz, jak wygląda proces skupu nieruchomości w naszej firmie.

 1. Wypełnij formularz kontaktory znajdujący się na naszej stronie lub zadzwoń i podaj niezbędne do wyceny informacje o nieruchomości.
 2. Potrzebujemy jedynie 24 godzin, by dokonać dokładnej analizy przesłanych danych i przygotować wycenę skupu nieruchomości w Katowicach.
 3. Nasi specjaliści będą służyć radą i pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności lub po uzyskaniu pełnomocnictwa osobiście się tym zajmą.
 4. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy skupu nieruchomości w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i czasie.

Sprawdź Nas, a my odkupimy Twoją nieruchomość nawet w kilka dni!

Zobacz też ofertę konkretnie dla poniższych miast:

Zaproponuj nam swoją nieruchomość

Bez kosztów i bez zobowiązań

576-741-674

Slider