Slide

Skup kamienic

odkupimy budynki w całej Polsce

Jesteś właścicielem starej kamienicy, którą chciałbyś sprzedać?
Kamienica nadaje się do remontu, a Ty nie masz funduszy na inwestycje?
A może obiekt posiada lokatorów?

To żaden problem. Nasza firma prowadzi skup kamienic na terenie całego kraju. Możesz nas znaleźć w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu, a także w mniejszych miejscowościach Będzinie, Jaworze, Tychach, Czeladzi czy Sosnowcu.

Skup kamienic – trudny temat dla sprzedawcy

Sprzedaż całej kamienicy, to nie łatwa sprawa. Często są to nieruchomości w złym stanie technicznym lub z wynajmowanymi przez lokatorów mieszkaniami. Ponadto większość przedwojennych kamienic jest pod opieką konserwatora zabytków, co dodatkowo utrudnia kwestię przeprowadzenia prac remontowych. Dlatego znalezienie inwestora, który będzie zainteresowany odkupieniem całego budynku lub Twojej części udziału, jest zadaniem niezwykle trudnym.

Dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Dlatego, jeśli chcesz szybko sprzedaż swoją nieruchomość, skontaktuj się z naszymi specjalistami prowadzącymi skup kamienic w całym kraju.

Ukryte piękno przedwojennych kamienic

W zniszczonych murach starych kamienic kryje się piękno minionych wieków. Budynki te znajdują się w doskonałych lokalizacjach w samym centrum miasta. Większość z nich ma ciekawą i niebanalną architekturę oraz bogate detale zdobiące całą fasadę. Ich wnętrze może również zachwycać. Pod warstwami tynków i farb olejnych kryją się dekoracje stiukowe lub oryginalne zachowane w czasie wojny kafle i malowidła. Mieszkania w kamienicach charakteryzują się znacznie większą wysokością oraz dużym metrażem, pozwalając na tworzenia niebanalnych aranżacji. Co więcej, w wielu kamienicach w ich części przyziemnej, znajdują się przestrzenie komercyjne, które po remoncie mogą być wynajmowane na powierzchnie handlowo-usługowe.

Jak widzisz, dla nas kamienice mają wiele zalet, dlatego od lat zajmujemy się skupem kamienic w różnych miastach.

Prowadzimy skup kamienic i przywracamy im ich dawny blask.

Kamienica może być doskonałą inwestycją, jednak jej prowadzenie wymaga wysiłku oraz dużych nakładów pieniędzy. Do tego dochodzą również kwestie formalno-prawne. Remont starej kamienicy, to nie tylko kwestia dużych funduszy, trzeba również pamiętać, że budynek musi spełniać warunki konserwatora zabytków i zachować swój charakter historyczny, a także zadbać o jego istniejące detale architektoniczne. Do tego dochodzą również kwestie spraw lokatorskich, które często wymagają konsultacji prawnych. 

Nas to jednak nie odstrasza. Posiadamy nie tylko odpowiednie środki na inwestycje, lecz również współpracujemy z doświadczonymi prawnikami, dzięki czemu skup kamienic odbywa się szybko i bez zbędnych procedur. Odkupimy całe budynki, jak również udziały, jeśli jesteś ich współwłaścicielem.

Skup kamienic – proste procedury i szybka wycena

Skup kamienic prowadzimy od kilku lat, znamy więc doskonale wszystkie procedury sprzedaży tego typu nieruchomości. Dzięki temu szybko i fachowo przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Zaczynamy od wyceny skupu kamienicy. W tym celu wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie, w którym należy podać podstawowe informacje dotyczące nieruchomości, takie jak: lokalizacja, powierzchnia, rok budowy, stan techniczny. Możesz również zrobić to telefonicznie. Następnie przeprowadzamy niezbędne do procesu skupu nieruchomości formalności. 

Nasi eksperci mają szeroką wiedzę i doświadczenie, więc nie boją się żadnych wyzwań formalnych i prawnych. Jeśli więc Twoja kamienica ma skomplikowaną sytuację prawną lub jesteś jedynie jej współwłaścicielem i chcesz odsprzedać swoje udziały, wystarczy się z nami skontaktować. Rzetelna wycena, fachowa obsługa i szybkość działania, to atuty naszej firmy prowadzącej skup kamienic.

Slide

Zaproponuj nam swoją nieruchomość

Bez kosztów i bez zobowiązań