Slide

Skup nieruchomości

działamy na terenie całego kraju

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub dom jednorodzinny?
Masz na zbyciu działkę lub grunty inwestycyjne?
Masz problematyczną nieruchomości i chcesz się jej pozbyć?

Nie musisz się już o to martwić. Nasza firma prowadzi skup nieruchomości na terenie całego kraju. Oferujemy profesjonalną obsługę, rzetelną wycenę i szybką sprzedaż mieszkania oraz innych nieruchomości.

Skup nieruchomości – odkupimy różne typy nieruchomości 

Sprzedaż mieszkania, lokalu handlowo-usługowego czy też działki pod zabudowę, wymaga specjalistycznej wiedzy, dzięki której można przygotować odpowiednią ofertę i znaleźć szybko kupca. Każdy typ nieruchomości będzie miał inną grupę nabywców, którzy będą zainteresowani innymi aspektami. Osoby niezajmujące się tym zawodowo z pewnością będą miały poważny problem, by samodzielnie sprzedać nieruchomość na wolnym rynku.

Dodatkowo trzeba dokonać właściwiej wyceny obiektu, co wymaga orientacji w rynku nieruchomości, który szybko się zmienia, zależnie od panującej w kraju sytuacji gospodarczej. Dlatego sprzedaż nieruchomości jest niezwykle trudnym i czasochłonnym procesem, który wymaga dużego doświadczenia.

Przygotujemy dokładną ofertę skupu nieruchomości

Nasza firma prowadzi skup nieruchomości od wielu lat. Działamy na terenie całej Polski. Odkupimy mieszkania w różnej sytuacji prawnej i finansowej, nawet te nadające się do generalnego remontu, a także domy jednorodzinne. Skupujemy: działki pod zabudowę, nawet jeśli zostały na niej rozpoczęte działania budowlane, działki inwestycyjne i rekreacyjne, oraz grunty rolne każdej klasy. Jesteśmy zainteresowani również skupem nieruchomości komercyjnych oraz całych obiektów, w tym starych kamienic.

Oferujemy profesjonalną obsługę i szybkie przeprowadzanie transakcji skupu nieruchomości, nawet w kilka dni. Dokonamy dokładnej i rzetelnej wyceny, przeprowadzimy niezbędne formalności, a pieniądze na koncie będziesz miał w 24 godziny od podpisania uowy.

Jak sprzedać problematyczną nieruchomość?

Sprzedaż nieruchomości to trudne zdanie, szczególnie jeśli wiąże się z dodatkowymi komplikacjami prawnymi i finansowymi. Nabywcy na wolnym rynku poszukują mieszkań, które nie są obciążone zobowiązaniami finansowymi czy formalnymi. Jeśli decydują się na takie rozwiązanie, to pod warunkiem, że cena kupna takiego obiektu zostaje mocno zaniżona, przez co można wiele stracić. 

Jak więc sprzedać nieruchomość z problemami nie tracąc dużych ilości pieniędzy i czasu?

Jest na to proste rozwiązanie. Skorzystaj z usług naszej firmy prowadzącej skup nieruchomości z problemami. Niezależnie czy chcesz sprzedać mieszkanie z lokatorem, nieruchomość z obciążoną hipoteką czy też udziały w nieruchomości, nasza firma służy profesjonalną obsługą. Więcej na ten temat znajdziesz na stronach:

Skup mieszkań z lokatorem oraz skup zadłużonych mieszkań.

Szybka sprzedaż nieruchomości z problemami w nasze firmie

Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Nasi eksperci mają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi tematami. 

Prowadzimy skup trudnych nieruchomości i udziałów w nieruchomościach na terenie całego kraju. Jesteśmy obecni na rynku w dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk czy Szczecin. Działamy również w mniejszych miejscowościach między innymi Jaworznie, Będzinie, Tychach, Sosnowcu bądź Czeladzi, gdzie sprzedaż mieszkań oraz innych nieruchomości jest dużo trudniejsza i wymaga znacznie więcej czasu.

Rozwiązujemy złożone problemy prawne oraz spłacamy należności finansowe w spółdzielni mieszkaniowej, Urzędzie Skarbowym lub też firmie pożyczkowej.

Uchronimy Twoją nieruchomość przed komornikiem i licytacją komorniczą.

Jak wygląda szybka sprzedaż nieruchomości z naszą firmą?

Sprzedaż nieruchomości z naszą firmą jest szybka i bezproblemowa.

Wystarczy wypełnić znajdujący się na naszej stronie formularz i podać niezbędne do wyceny skupu nieruchomości dane:

 • lokalizacja,
 • powierzchnia,
 • ilość pokoi,
 • piętro,
 • stan techniczny,
 • rok budowy.

Oczywiście, można do nas również zadzwonić, doradcy służą radą i pomocą każdemu.

W ciągu 24 godzin nasi specjaliście skontaktują się z Tobą z pełną ofertą skupu nieruchomości. Oferujemy rzetelną wycenę i uczciwe pieniądze.

Teraz decyzja zależy od Ciebie. Jeśli spodobała Ci się nasza oferta, od razu przystępujemy do załatwienia wszelkich niezbędnych formalności. Jeśli nie możesz tego zrobić osobiście, możemy to zrobić za Ciebie, wystarczy Twoje pełnomocnictwo.

Na koniec wystarczy podpisać umowę skupu nieruchomości u jednego z naszych notariuszy, a pieniądze otrzymasz w gotówce lub szybkim przelewem na konto.

Skup nieruchomości – poznaj zalety naszej oferty

Obecnie na rynku działa wiele firm prowadzących skup nieruchomości. Dlaczego właśnie nam warto zaufać? Powodów jest kilka.

 1. Mamy wieloletnią wiedzę i doświadczenie na rynku nieruchomości, dzięki czemu poradzimy sobie nawet z trudnymi kwestiami prawnymi i formalnymi.
 2. Dokonamy fachowej wyceny nieruchomości, by zaoferować Ci najlepszą cenę na rynku.
 3. Nasi eksperci załatwią wszelkie niezbędne formalności do przeprowadzenia transakcji.
 4. Oferujemy jasne zasady współpracy.
 5. Nie tylko spłacimy wszelkie zobowiązania finansowe, ale także pokryjemy wszystkie koszta transakcji skupu nieruchomości.

Zobacz też podstrony dotyczące poniższych miast:

Slide

Zaproponuj nam swoją nieruchomość

Bez kosztów i bez zobowiązań