Slide

Skup mieszkań z lokatorem

odkupimy problematyczną nieruchomość

Chcesz sprzedać mieszkanie z lokatorem, ale nie masz czasu się tym zająć>
Potrzebujesz szybkiej gotówki na nowe inwestycje?
A może obiekt posiada lokatorów?

Nie ma problemu, wystarczy skontaktować się z naszą firmą prowadzącą skup mieszkań z lokatorem na terenie całego kraju. Nasi specjaliści oferują pomoc przy skupie nieruchomości w różnych miastach Polski. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, nie tylko w największych metropoliach jak Warszawa, Wrocław czy Kraków, lecz również mniejszych, gdzie sprzedaż mieszkania jest zawsze znacznie trudniejsza.

Skup mieszkań z lokatorem – czy jest to legalne?

Wiele osób się zastanawia, czy sprzedaż mieszkania z lokatorem jest legalna, i czy ma do tego prawo. 

Oczywiście, transakcja skupu nieruchomości z lokatorem nie jest prawnie zabroniona, jednak trudna i czasochłonna. Nie ma w tym nic dziwnego. Indywidualni nabywcy i inwestorzy na wolnym rynku poszukują nieruchomości, które będą mogli przeznaczyć na konkretne cele bez dodatkowych procedur i zawiłości formalnych. Dodatkowo, z tego powodu wartość nieruchomości jest znacznie obniżana. Co możesz zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej skontaktować się z naszą firmą prowadzącą skup mieszkań z lokatorem.

Skup mieszkań z lokatorem – pomożemy rozwiązać kwestie formalno-prawne

Cały proces skupu mieszkań z lokatorem jest przeprowadzany przez naszych specjalistów zgodnie ze wszystkimi wymogami prawnymi. Odkupując mieszkanie lub nieruchomość z kilkoma lokalami zamieszkałymi przez lokatorów, np. prowadząc skup kamienic. Honorujemy wszystkie umowy najmu, które zostały podpisane przez poprzednich właścicieli, i które nadal będą obowiązywać. Dzięki temu lokatorzy nie muszą się obawiać, że z dnia na dzień zostaną pozbawieni dachu nad głową.

Nasi eksperci dokonują dokładnych analiz wszystkich umów najmu, które mogą być renegocjowane lub rozwiązywane, jeśli lokatorzy nie spełniają warunków umowy.

Skup mieszkań z lokatorem – gotówka do ręki

Oferujemy szybki skup mieszkań z lokatorem, a pieniądze możesz otrzymać w gotówce lub przelewem na konto w 24 godziny. Zgodnie z Twoim życzeniem.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, więc wszystkie procedury formalne niezbędne do przeprowadzenia transakcji skupu nieruchomości z lokatorem są sprowadzone do niezbędnego minimum, dzięki czemu wszystko może odbyć się nawet w kilka dni.

Jeśli więc chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość i nie wiesz, jak się tym zająć, wystarczy, że wyślesz do nas formularz, na podstawie którego przygotujemy wycenę skupu mieszkania z lokatorem.

Jesteś zainteresowany naszą ofertę? Wypełnij formularz i sprawdź, jaką wartość ma Twoje mieszkanie. Zobacz też podstrony dotyczące poniższych miast:

Slide

Zaproponuj nam swoją nieruchomość

Bez kosztów i bez zobowiązań