Slide

Skup udziałów w nieruchomościach

w całej Polsce

Odziedziczyłeś współwłasność w nieruchomości?
Jesteś współwłaścicielem mieszkania?

A może chcesz sprzedać udziały w kamienicy lub innej nieruchomości?

To dla nas żaden problem. Jeśli chcesz odzyskać zamrożoną gotówkę we współwłasności, skontaktuj się naszą firmą zajmującą się skupem udziałów w nieruchomościach. Działamy na tym rynku już od wielu lat, dlatego naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę i rzetelną wycenę.

Skup trudnych nieruchomości – jak możemy Ci pomóc

Sprzedaż trudnych nieruchomości wymaga czasu i załatwienia licznych, często skomplikowanych formalności. Co więcej, często potrzebna jest do tego fachowa wiedza prawna oraz doświadczenie. Dlatego też trudno znaleźć kupca na takie lokale na wolnym rynku. 

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszej firmy prowadzącej skup trudnych nieruchomości w całym kraju. Działamy na terenie dużych miast, a także mniejszych miejscowości. Oferujemy pomoc prawną i finansową oraz profesjonalną obsługę klienta.

Skup trudnych nieruchomości – uregulujemy zaległości finansowe

Trudna sytuacja pieniężna w życiu pozostawia często ślad również na mieszkaniach lub innych nieruchomościach. W takich momentach, wiele osób decyduje się na ograniczenie opłat w spółdzielni lub zaciągnięcie kredytu albo pożyczki. Warto jednak pamiętać, że późniejsza sprzedaż takiego lokalu może przysporzyć wiele trudności.

Jeśli więc posiadasz nieruchomość z obciążoną hipoteką i chcesz ją szybko sprzedać, skontaktuj się z naszymi specjalistami zajmującymi się skupem trudnych nieruchomości. Odkupimy od Ciebie mieszkanie lub inny lokal oraz spłacimy zobowiązania finansowe w spółdzielni, Urzędzie Skarbowym oraz firmie pożyczkowej. Zajmujemy się również kwestiami komorniczymi. Więcej na ten temat znajdziesz ma naszej stronie – skup zadłużonych mieszkań.

Skup trudnych nieruchomości – zagadnienia prawne

Odziedziczona nieruchomość ze skomplikowaną sytuacją prawną, to nie lada orzech do zgryzienia. Trudno bowiem sprzedać lokal ze służebnością, dożywociem lub nieuregulowanym stanem prawnym. Często wiąże się to z tym, że z lokalu korzystać nie możesz, a jednak musisz za niego płacić. Co więc zrobić w takiej sytuacji? 

Wystarczy do nas zadzwonić. Podaj nam informacje potrzebne do wyceny, a my zajmiemy się całą transakcją skup trudnych nieruchomości.

Zobacz też ofertę dla poniższych miast:

Slide

Zaproponuj nam swoją nieruchomość

Bez kosztów i bez zobowiązań